C- Categorie: Tweede Klasse

(Laatst bijgewerkt 1 juni 2006)

De 2e klasse bestaat dit jaar uit twaalf teams, verdeeld over twee poules van zes teams. Na afloop worden de de nummers 1-2, 3-4 en 5-6 van elke poule ingedeeld in drie finale-vierkampen. In elke vierkamp zijn prijzen te verdienen!
De nrs. 1 en 2 van de eerste vierkamp promoveren; de nummers 3 en 4 van de laatste vierkamp degraderen.

Promotievierkamp
Pl. Team mp bp
1
Probleem C2 5
9
2
Zukertort C5 4
3
VAS C5 2
4
Probleem C1 1
3

Probleem C2 en Zukertort C5 promoveren naar de eerste klasse!!

1
13 mrt 06 VAS C5 Zukertort C5
1½ - 2½

16 mrt 06 Probleem C2 Probleem C1
0 - 4
2. 21 apr 06 Zukertort C5
Probleem C1 2 - 2

27 apr 06 VAS C5
Probleem C2 1 - 3
3. 15 mei 06 Probleem C1
VAS C5 1 -3

15 mei 06 Probleem C2
Zukertort C5 2 -2


Blijvertjes
Pl. Team mp bp
1
VAS C4 5
8
2
Zukertort C4 4
8
3
OostenToren C1 2
4
4
Chaturanga C1 1
4



1.
13 mrt 06 VAS C4 Chaturanga C1
3 - 1

16 mrt 06 Oosten Toren C1 Zukertort C4
0 - 4
2. 18 apr 06 Chaturanga C1
OostenToren C1 2 -2

21 apr 06 Zukertort C4
VAS C4 1 - 3
3. 15 mei 06 VAS C4 OostenToren  C1 2 - 2

15 mei 06 Zukertort C4
Chaturanga C1 3 - 1

 

Degradatie-vierkamp
Pl.
Team mp bp
1
Amstel C1 4
7
2
AdA ’04 C2 3
6
3
Almere C2 3
6
4
AdA ’04 C3 2
5

AdA ’04 C3 degradeert! Of AdA ’04 C2 en Almere C1 ook degraderen hangt af van de inschrijvingen voor de volgende competitie!

1.
13 mrt 06 AdA ’04 C2 AdA ’04 C3
2 - 2

21 mrt 06 Amstel C1 Almere C2
3 - 1
2. 24 apr 06 Almere C2
AdA ’04 C3 3 - 1

18 apr 06 Amstel C1
AdA ’04 C2 2 - 2
3. 15 mei 06 AdA ’04 C3 Amstel  C1 2 - 2

15 mei 06 AdA ’04 C2
Almere C2 2 - 2



Zeskampen

C2 A



C 2B



Pl.
Team Aantal
Wedstr.
Match-
Punten
Bord-
Punten

Pl. Team Aantal
Wedstr.
Match-
Punten
Bord-
Punten
1 Probleem C 2 5
7
12,5

1
VAS C 5 5
10
17,0
2
Zukertort C 5 5
6
10,5
2
Probleem C 1 5
8
13,0
3
VAS C 4 5
5
11,0
3
Zukertort C 4 5
4
9,5

Oosten Toren C 1 5
5
8,5
4
Chaturanga C 1 5
3
8,0
5
Amstel C 1 5
4
10,5

ADA 04 C 2 5
3
6,5
6
ADA 04 C 3 5
3
7,0
6
Almere C 2 5
2
6,0




Datum
A



B

Eerste ronde

ma 17-10
VAS 4
-
Amstel
1-1
(2-2)

VAS 5
-
Almere 2 2-0
(4-0)
ma 17-10
AdA '04 3
-
Probleem 2
1-1 (2-2)
AdA '04 2
-
Probleem 1 0-2
(1-3)
vr 21-10
Zukertort 5
-
O/Toren 1
1-1 (2-2)
Zukertort 4
-
Chaturanga 1 2-0
(3-1)












Tweede ronde

di 15-11
Amstel 1
-
AdA '04 3
2-0
(4-0)

Chaturanga 1
-
Probleem 1 0-2
(1-3)
do 17-11
O/Toren 1
-
Probleem 2 0-2
(0,5-3,5)






vr 18-11
Zukertort 5
-
VAS 4
0-2
(1-3)

Zukertort 4
-
VAS 5 0-2
(1-3)
ma 21-11






Almere 2 -
AdA '04 2 1-1
(2-2)












Derde Ronde

ma 12-12
VAS 4   
-
O/Toren 1
2-0
(3,5-0,5)

VAS 5
-
Chaturanga 1 2-0
(3-1)
ma 12-12
AdA '04 3
-
Zukertort 5
0-2
(1-3)

AdA '04 2
-
Zukertort 4 2-0
(2,5-1,5)
do 15-12
Probleem 2
-
Amstel 1
1-1
(2-2)

Probleem 1
-
Almere 2 2-0
(3-1)












Vierde ronde

ma 16-01
VAS 4
-
AdA '04 3
0-2
(1,5-2,5)

VAS 5
-
AdA '04 2 2-0
(4-0)
di 17/01






Chaturanga 1
-
Almere 2 1-1
(2-2)
do 19-01
O/Toren 1
-
Amstel 1 2-0
(3-1)






vr 20-01
Zukertort 5
-
Probleem 2
1-1
(2-2)

Zukertort 4
-
Probleem 1 0-2
(1-3)












Vijfde ronde

ma 13-02
AdA '04 3
-
O/Toren 1
0-2
(1,5-2,5)

AdA '04 2
-
Chaturanga 1 0-2
(1-3)
ma 13-02






Almere 2
-
Zukertort 4 0-2 (1-3)
di 14-02
Amstel 1
-
Zukertort 5 0-2
(1,5-2,5)






do 16-02
Probleem 2
-
VAS 4
2-0
(3-1)

Probleem 1
-
VAS 5 0-2 (1-3)