C- Categorie: Derde Klasse

(Laatst bijgewerkt 1 mei 2006)

Evenals vorig jaar werd de derde klasse in één poule gespeeld volgens het Zwitserse systeem.
De beste vier teams hebben het recht op promotie naar de tweede klasse.

Eindstand:
Pl. Team AP
MP
BP
1
Almere 3 14
23
39,5
2
VAS 7 14
22
36,0
3
ADA 04 5 14
19
39,0
4
Caissa 1(*) 14
18
34,5
5
Probleem 3 14
15
31,5
6
ADA 04 4 14
15
30,5
7
Zukertort  6(*) 14
14
29,5
8
Amstel 2 14
14
29,0
9
VAS 6 14
13
26,5
10
Chaturanga 2 14
12
28,5
11
DOS 1(*) 14
10
24,5
12
TOZ 1 14
12
22,5
13
Tal/DCG 1 14
10
23,0
14
Nieuwendam 1 14
6
19,5
15
Tal/DCG 2 14
1
6,0
(*) 2 mp in mindering wegens niet opkomen


Uitslagen eerste ronde:


17-10-05 Tal 1 VAS 6 0-2 (1½-2½)
0-2 (1-3)
17-10-05 Tal 2 DOS 1 0-2 (0-4)
0-2 (0-4)
17-10-05 Nieuwendam 1 Probleem 3  0-2 (1-3)
0-2 (1-3)
18-10-05 Chaturanga 2  VAS 7 0-2 (1½-2½) 0-2 (1-3)
18-10-05 Amstel 2 AdA ’04 5 2-0 (3-1)
1-1 (2-2)
18-10-05 Caïssa  1 AdA ’04 4 2-0 (2½-1½)
1-1 (2-2)
18-10-05 TOZ 1 Alm 3 / Zuk 6 0-2 (0-4)
0-2 (1½-2½)
18-10-05 TOZ 1 / Zuk 6 Almere 3 2-2 (2-2)
0-2 (0-4)
18-10-05 TOZ 1 / Alm 3 Zukertort 6 0-2 (0-4) 2-0 (3½-½)





Uitslagen tweede ronde:


14-nov-05 ADA 04 C 4 Chaturanga C 2 0-2 (1- 3)
14-nov-05 ADA 04 C 4 Chaturanga C 2 2-0 (3- 1)
14-nov-05 ADA 04 C 5 TOZ C 1 0-2 (1- 3)
14-nov-05 ADA 04 C 5 TOZ C 1 1-1 (2- 2)
14-nov-05 DOS C 1 Amstel C 2 2-0 (3- 1)
14-nov-05 DOS C 1 Amstel C 2 2-0 (3- 1)
14-nov-05 Almere C 3 Tal/DCG C 1 2-0 (2,5- 1,5)
14-nov-05 Almere C 3 Tal/DCG C 1 2-0 (4- 0)
14-nov-05 VAS C 6 VAS C 7 1-1 (2- 2)
14-nov-05 VAS C 6 VAS C 7 0-2 (1- 3)
17-nov-05 Probleem C 3 Caissa C 1 0-2 (1,5- 2,5)
17-nov-05 Probleem C 3 Caissa C 1 0-2 (1- 3)
18-nov-05 Zukertort C 6 Tal/DCG C 2 2-0 (4- 0)
18-nov-05 Zukertort C 6 Nieuwendam C 1 2-0 (3,5- 0,5)
18-nov-05 Tal/DCG C 2 Nieuwendam C 1 0-2 (0- 4)





Uitslagen derde ronde:

12-dec-05 Almere C 3 VAS C 7 2-0      (3- 1)
12-dec-05 Almere C 3 VAS C  7 1-1      (2- 2)
12-dec-05 Tal/DCG C 1 Chaturanga C 2 1-1      (2- 2)
12-dec-05 Tal/DCG C 1 Chaturanga C 2  2-0      (3- 1)
12-dec-05 Tal/DCG C 2 ADA 04 C 5 0-2      (0- 4)
12-dec-05 Tal/DCG C 2 Nieuwendam C 1 1-1      (2- 2)
12-dec-05 Nieuwendam C 1 ADA 04 C 5 0-2      (1- 3)
13-dec-05 Caissa C 1 DOS C 1 0-2      (1- 3)
13-dec-05 Caissa C 1 DOS C 1 2-0   (2,5- 1,5)
13-dec-05 Amstel C 2 Probleem C 3 0-2      (1- 3)
13-dec-05 Amstel C 2 Probleem C 3 1-1      (2- 2)
13-dec-05 TOZ C 1 ADA 04 C 4 0-2      (0- 4)
13-dec-05 TOZ C 1 ADA 04 C 4 0-2      (0- 4)
12-dec-05 VAS C 6 Zukertort C 6
(Zukertort 6 n.o.)
12-dec-05 VAS C 6 Zukertort C 6
(Zukertort 6 n.o.)





Uitslagen vierde ronde:

16-jan-06 Nieuwendam C 1 Tal/DCG C 1 0-2        (1.5- 2.5)
16-jan-06  ADA 04 C 4 VAS C 6 2-0        (2.5- 1.5)
16-jan-06 ADA 04 C 4 VAS C 6 1-1           (2- 2)
16-jan-06 TOZ C 1 Tal/DCG C 1 1-1           (2- 2)
16-jan-06 Nieuwendam C 1 TOZ C 1 0-2        (1.5- 2.5)
16-jan-06 DOS C 1 Almere C 3 0-2        (0.5- 3.5)
16-jan-06 DOS C 1 Almere C 3 1-1           (2- 2)
17-jan-06 Chaturanga C 2 Tal/DCG C 2 2-0           (4- 0)
17-jan-06 Chaturanga C 2 Tal/DCG C 2 2-0           (3- 1)
19-jan-06  Probleem C 3 ADA 04 C 5 1-1           (2- 2)
19-jan-06 Probleem C 3 ADA 04 C 5 1-1           (2- 2)
20-jan-06 Zukertort C 6 Amstel C 2 1-1           (2- 2)
20-jan-06 Zukertort C 6 Amstel C 2 1-1           (2- 2)
16-jan-06  VAS C 7
Caissa C 1 1-1           (2- 2)
16-jan-06 VAS C 7
Caissa C 1 2-0           (3- 1)





Uitslagen vijfde ronde:
13-feb-06 Almere C 3 ADA 04 C 4 2-0           (3- 1)
13-feb-06 Almere C 3 ADA 04 C 4 2-0        (3.5- 0.5)
13-feb-06 DOS C 1 Zukertort C 6 0-2        (1.5- 2.5)
13-feb-06 DOS C 1 Zukertort C 6 0-2           (0- 4)
13-feb-06 VAS C 6 Nieuwendam C 1 2-0           (3- 1)
13-feb-06 VAS C 6 Nieuwendam C 1 2-0           (3- 1)
13-feb-06 ADA 04 C 5 Tal/DCG C 1 2-0           (4- 0)
13-feb-06 ADA 04 C 5 Tal/DCG C 1 2-0           (4- 0)
14-feb-06 Caissa C 1 Chaturanga C 2 2-0           (4- 0)
14-feb-06 Caissa C 1 Chaturanga C 2 2-0           (3- 1)
14-feb-06 TOZ C 1 Amstel C 2 0-2           (1- 3)
14-feb-06 TOZ C 1 Tal/DCG C 2 2-0           (4- 0)
14-feb-06 Tal/DCG C 2 Amstel C 2 0-2        (0.5- 3.5)
16-feb-06 Probleem C 3 VAS C 7 0-2           (1- 3)
16-feb-06 Probleem C 3 VAS C 7 0-2           (1- 3)





Uitslagen zesde ronde:
13-mrt-06 VAS C 7 Zukertort C 6 2-0        (3,5- 0,5)
13-mrt-06 VAS C 7 Zukertort C 6 2-0           (3- 1)
13-mrt-06 Tal/DCG C 1 Tal/DCG C 2 2-0        (2,5- 1,5)
13-mrt-06 Tal/DCG C 1 TOZ C 1 0-2        (1,5- 2,5)
13-mrt-06 Tal/DCG C 2 TOZ C 1 0-2           (1- 3)
14-mrt-06 Caissa C 1 Almere C 3 1-1           (2- 2)
14-mrt-06 Caissa C 1 Almere C 3 1-1           (2- 2)
14-mrt-06 Amstel C 2 ADA 04 C 4 0-2           (1- 3)
14-mrt-06 Amstel C 2 ADA 04 C 4 0-2           (1- 3)
14-mrt-06 Chaturanga C 2 Nieuwendam C 1 0-2           (1- 3)
14-mrt-06 Chaturanga C 2 Nieuwendam C 1 1-1           (2- 2)
16-mrt-06 Probleem C 3 VAS C 6 0-2           (1- 3)
16-mrt-06 Probleem C 3 VAS C 6 2-0           (3- 1)
20-mrt-06 ADA 04 C 5 DOS C 1 2-0            (4-0)
20-mrt-06 ADA 04 C 5 DOS C 1 1-1           (2- 2)





Uitslagen zevende ronde:
18-apr-06 TOZ C 1 Caissa C 1 0-2           (0- 4)
18-apr-06 TOZ C 1 Caissa C 1 0-2           (1- 3)
21-apr-06 Zukertort C 6 ADA 04 C 5 0-2           (0- 4)
21-apr-06 Zukertort C 6 ADA 04 C 5 0-2           (0- 4)
24-apr-06 Almere C 3 VAS C 6 2-0           (3- 1)
24-apr-06 Almere C 3 VAS C 6 2-0           (3- 1)
24-apr-06 ADA 04 C 4 VAS C 7 0-2           (1- 3)
24-apr-06 ADA 04 C 4 VAS C 7 1-1           (2- 2)
24-apr-06 DOS C 1 Chaturanga C 2 0-2           (0- 4) R
24-apr-06 DOS C 1 Chaturanga C 2 0-2           (0 -4)
R
24-apr-06 Nieuwendam C 1 Tal/DCG C 1 0-2           (0- 4)
R
24-apr-06 Nieuwendam C 1 Amstel C 2 0-2           (0- 4)
R
24-apr-06 Amstel C 2 Tal/DCG C 1 2-0        (2,5- 1,5)
24-apr-06 Tal/DCG C 2 Probleem C 3 0-2           (0- 4)
24-apr-06 Tal/DCG C 2 Probleem C 3 0-2           (0- 4)