Uitslagen Pupillendag SGA 21 april 2007

 

Eindstand leeftijdscategorie F (geboren in 1998)

nr

naam

J/M

vereniging

punten

wp

SB

1

Victor Torres Gomez

J

Almere

28

25¾

2

Milo Cornelissen

J

VAS

6

29

22½

3

Tijmen van den Brink

J

AdA '04

5

23

12½

4

Abel Schaefers

J

VAS

30½

17¼

5

Hannah van der Pas

M

Zukertort

16

6

Rutger Conijn

J

AdA '04

4

30½

14½

7

Jonathan ten Have

J

VAS

4

28

11½

8

Pieter Griffioen

J

AdA '04

27

11

9

Tycho Schiphorst

J

AdA '04

3

28

10

Storm Fransen

J

Zukertort

3

27

11

Bart Zonneveld

J

Probleem

3

26½

12

Ywan Kalwij

J

AdA '04

3

22½

13

Elmer Merton

J

De Amstel

3

19½

14

Rosa Koopmans

M

AdA '04

21

15

Fanny Spiekerman

M

Tal/DCG

18½

16

Alette Kooiker

M

Tal/DCG

2

24½

17

Youssef Mahmoudi

J

Tal/DCG

2

19½

18

Geoffrey le Comte

J

Probleem

1

22

 

Victor Torres Gomez, Milo Cornelisse, Tijmen van den Brink en Hannah van der Pas (beste meisje) naar NK-F op 23 juni 2007 in Gouda

 

Eindstand leeftijdscategorie G (geboren in 1999)

nr

naam

J/M

vereniging

punten

wp

SB

1

Alexander Flick

J

Caļssa

26½

18¾

2

Maarten DeBoeck

J

VAS

28

20¼

3

Adrian Sluis

J

Caļssa

5

28½

17½

4

Vera van der Linden

M

VAS

5

30

21

5

Sean Walsh

J

Zukertort

22½

12¼

6

Victor Storm

J

AdA '04

4

27

7

Erin Lucassen

J

VAS

4

23½

8

Merel Bouma

M

AdA '04

24½

9

Youssef El Jarmouni

J

VAS

3

25½

10

Elizabeth van der Heide

M

Tal/DCG

3

24½

11

Max Heye

J

Zukertort

3

20

12

Ricardo Caffa

J

Tal/DCG

2

20½

13

Merel Voogt

M

AdA '04

1

17½

¼

 

Alexander Flick verslaat Maarten DeBoeck in beslissingswedstrijd om kampioenschap met 2-0

Adrian Sluis verslaat Vera van der Linden in beslissingswedstrijd om derde plaats met 2-0

Alexander Flick, Maarten DeBoeck, Adrian Sluis en Vera van der Linden (beste meisje) naar NK-G op 23 juni 2007 in Gouda

 

 

Eindstand leeftijdscategorie H (geboren in of na 2000)

nr

naam

J/M

vereniging

punten

wp

SB

1

David van Boxtel

J

De Amstel

7

25½

25½

2

Ayanda Schram

J

Zukertort

5

27½

16½

3

How-Jong Lai

J

Tal/DCG

5

25

13

4

Daniel van Dijk

J

De Amstel

4

25

10

5

Dirk Griffioen

J

AdA '04

24½

6

Emile Spiekerman

J

Tal/DCG

3

26

7

Madelief Koopmans

M

AdA '04

23½

8

Dax ten Voorde

J

AdA '04

22½

9

Freek van der Heide

J

Tal/DCG

22½

10

Bodil Blomaard

M

AdA '04

0

23

0

 

David van Boxtel en Madelief Koopmans (beste meisje) naar NK-H op 23 juni 2007 in Gouda